TEMPISH na Life in Line Praha 2017

19.09.2017

V neděli 17.9.2017 se již tradičně na Rohanském nábřeží v Praze sešli rychlobruslaři a i příznivci inline bruslení z řad veřejnosti. Konaly se zde dopolední závody pro děti a odpoledne byl vrcholem programu půlmaraton, který byl Mistrovstvím České republiky a zároveň předposlední závod German Inline Cupu. Na start se tedy postavili jak čeští, tak i zahraniční vrcholoví inline rychlobruslaři. Nechyběli ani sportovci z TEMPISH Inline teamu a TEMPISH Heart Beat Inline, kteří ukázali, že i na konci sezóny jsou stále ve formě a mohli jsme je pak vidět i na stupních vítězů. Nejlepšího výsledku dosáhl favorit závodu, Ondřej Suchý (TEMPISH Heart Beat Inline), který dojel jako nejlepší Čech do cíle a stal se tak i Mistrem České republiky v kategorii Senioři (20 – 29 let), a jako třetí za ním skončil jeho týmový kolega Michal Prokop. Z TEMPISH Heart Beat Inline se v seniorské kategorii dařilo i Nikole Šimonidesové, která se v této kategorii stala Vicemistryní. Vicemistrem se stal i Matěj Hloušek, a to v kategorii Junioři A (18 – 19 let). V kategoriích Masters se tentokrát zadařilo i Sivestru Némethovi (TEMPISH Inline Team), který se stal 2. Vicemistrem v kategorii 50 – 59 let a stejně tak se dařilo i Martinu Labuzovi, který třetí místo obsadil v kategorii 40 – 49 let. Nechyběl ani Hana Duspivová, která se soustředila na seriál German Inline cup a v kategorii B, ve které je průběžně na prvním místě, se jí podařilo zvítězit a připsat si do poháru plný počet bodů.

Na všechny závodníky čeká příští týden závěr sezóny – Berlínský maraton, který je největší evropskou inline událostí a jeden z největších inlinových závodů na světě.