Profil firmy

Profil firmy

Vážení obchodní a športoví priatelia,

Firma TEMPISH Slovakia s.r.o. pre Vás pripravila novú aktualizovanú formu našej webovej stránky. Dúfame, že uvedená realizácia zefektívni jej používanie a zároveň spestrí jej celkový obsah a formu.

Krátkym pohľadom do histórie firmy uvádzame, že vznikla v marci 1997 a jej hlavná náplň bola veľkoobchodná činnosť v Slovenskej republike v oblasti športového náradia a náčinia, špeciálne in-line kolieskových korčulí, doplnkov a chráničov, zimných hokejových korčulí a krasokorčulí zn. TEMPISH.

Postupne sa ponuka rozširovala o ďalšie výrobky našej značky  skateboardy, kolobežky  florbalové hokejky a doplňky, športová obuv-kopačky, halovky, lopty futbalové, basketbalové, hádzanárske a volejbalové, basketbalové komplety, dosky a koše, športové funkčné prádlo TEMPISH- best for me, hokejky, stolný tenis, plávacie dosky,...

Mimo zn. TEMPISH je naše portfólio rozširené o športové značky :

  • SURFANIC - oblečenie a doplnky
  • LANCAST - kopačky
  • GALA - lopty
  • YASHIMA , - stolný tenis
  • EMME - plavecký program
  • UNIHOC, ZONE - floorbal
  • Športové trofeje - poháre, pokále, medaile,

Mimo uvedený sortiment zabezpečujeme podľa požiadaviek zákazníkov vybavenie fitness centier, športovísk, školských telocviční a areálov, športový tovar a trofeje pre reklamné agentúry, kluby a organizácie - napr. Slovenský OROL, SOKOL, športové kluby hasičov, polície, armády...

Nezabúdame ani na našich najmenších v detských domovoch, pravidelne spolupracujeme s organizáciami zabezpečujúcimi charitu, podporujeme športové akcie a kluby telesne postihnutých spoluobčanov. Týmito aktivitami sa snažíme prispieť k ich plnohodnotnému športovému vyžitiu a osobným športovo - rekreačným prežitkom.

Zároveň ďakujeme všetkým našim odberateľom i konečným užívateľom za prejavenie dôvery pri zakúpení tovaru značky TEMPISH resp. iných nami distribuovaných značiek a prajeme veľa príjemných športových zážitkov prostredníctvom používania našich výrobkov.

team Tempish

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Prihlásiť k odberu noviniek:  • Futbalový sen