ÚNOSNOSŤ ŠPORTOVÉHO ZAŤAŽENIA

Stupeň únosnosti športového zaťaženia je vyznačený na každej našej korčuli. Podľa tohto označenia poznáte, či je korčuľa vhodná práve pre Vás.


1. - základne rekreačné použite

Takto označený výrobok je určený pre občasné rekreačné športové účely. Je vhodný predovším pre začínajúcich a deti, ktorý tak majú možnosť sa zoznámiť so základmi daného športu a pri ďalšom športovaní prechádzajú na výrobky kvalitnejšie podľa ich individuálnych požiadaviek. Konštrukcia aj použité materiály na výrobu znesú iba nízke a krátkodobé zaťaženie.

 2. - rekreačné športové použitie

 Výrobky pre rekreačné účely športovania. Výrobok je vhodný pre rekreačných športovcov. Konštrukcia výrobku a použité materiály znášajú ľahkú, avšak pravidelnú záťaž.

 3. - amatérske športové použitie

 Výrobky strednej kategórie veľmi obľúbené u zákazníkov pre dobrý pomer ceny a kvality. Výrobky takto označené sú vhodné pre pravidelné športové využívanie, znášajú strednú záťaž a bývajú spravidla vybavené základnými bezpečnostnými a komfortnými prvkami. Konštrukcia a použité materiály sú prispôsobené strednej záťaži a častejšiemu použitiu týchto výrobkov. Pre začínajúcich športovcov už poskytujú veľmi komfortný pocit pri športovaní.

 4. - výkonnostné športové využitie

 Výrobky určené pre výkonnostných športovcov a pravidelné športové zaťaženie. Materiály, použité technológie a konštrukcia týchto výrobkov už znesie väčšiu, pravidelnú športovú záťaž. Pri týchto výrobkoch je možné stretnúť sa s rôznymi funkčnými materiálmi a konštrukciami podporujúcimi výkonnosť a bezpečnosť športovca.

 5. - záťažové výkonnostné športové využitie

 Výrobky v tejto kategórii je možné využívať vo výkonnostnom a profesionálnom športe, sú vybavené najnovšími prvkami z oblasti komfortu, bezpečnosti, podpory výkonu a využitia energie pri športovom výkone. Sú vybavené modernými materiálmi, ktoré sa veľmi často podieľajú na funkcii výrobku a aktívne ovplyvňujú jeho vlastnosti. Výrobky označené týmto stupňom znesú extrémnu športovú záťaž a umožňujú zákazníkovi dosahovať špičkové športové výkony a zaistiť jeho vysoké pohodlie a bezpečnosť.

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Prihlásiť k odberu noviniek:  • Futbalový sen