DAVID LEMANS
GOGO

NOVINKY

Moravská inline tour v ​​Šali 30.8.2016

V sobotu 27.8.2016 sa v ​​Šali konal tretí pretek Moravskej inline tour. Pretek bol taktiež VI. okolo Slovenského inline pohára. Poďme sa spoločne pozrieť na to ako to všetko prebiehalo. Na štarte sa zišla necelá stovka korčuliarov, ktorí medzi sebou súťažili v týchto kategóriách: Hobby deti do 6 rokov - pretek na 1100 m… více:

Cyklotrasy v okolí Bystrice, ktoré sa oplatí vyskúšať 16.8.2016

V okolí Banskej Bystrice nie je núdza o krásne túry. Každý predsa vie, že sa nachádzame v nádhernom lone prírody a turisti náš kraj vyhľadávajú aj práve kvôli prírode a možnostiam, ktoré ukrýva. V okolí Banskej Bystrice nenájdeme len množstvo turistických chodníkov, ale aj kilometre cyklotrás. Prinášam vám šesť… více:

Prvá tohtoročná bratislava inline 28.7.2016

Nová sezóna vyhlásených bratislavských nočných jázd odštartovala minuli piatok vo veľkom štýle. Nič však nebolo isté - 13. ročník veľmi obľúbeného podujatia bol do poslednej chvíle v ohrození. Avšak vďaka skvelej práci organizátorov a podpore sponzorov budú korčuliari brázdiť bratislavské ulice aj tento rok. více:

TEMPISH na bratislava-inline 13.7.2016

Tento rok sa vidíme na Bratislava-inline. Sú to organizované prejazdy mestom na kolieskových korčuliach (a bicykloch) a akcia je vhodná pre všetkých bez ohľadu na vek. Kaledár akcie na rok 2016: 22 / 07 Trinásta prvá bratislava-inline / TEMPISHová 29 / 07 Slovakia Ring special edition #9 05 / 08 BA druhá 12 / 08 BA tretia /… více:

24 HODÍN LE MANS 2016 1.7.2016

Je to už rok, čo sa tímu TEMPISH DUO vo zložení Martin Kuchař a David Novák podaril skvelý kúsok v podobe víťazstva v slávnom preteku 24 Heuers Rollers. Tento víkend je na programe ďaľší ročník tohto svetového preteku a TEMPISH tím medzi účastníkmi opäť nebude chýbať. více:

prejsť do archívu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

ANKETY

polls

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Prihlásiť k odberu noviniek:  • Futbalový sen