Vítkovice
DAVID LEMANS
GOGO

NOVINKY

Pod Pamätníkom SNP v Banskej Bystrici budujú korčuliarsku dráhu 26.10.2016

Banská Bystrica ako držiteľka titulu Európske mesto športu 2017 vytvorí Bystričanom už čoskoro podmienky pre ďalšiu športovú aktivitu. Do konca roka vznikne v Parku pod Pamätníkom SNP pre všetkých korčuliarov takmer pol kilometrová in – line korčuliarska dráha. více:

Dúbravka chce vytvoriť zážitkovú promenádu 17.10.2016

Bratislavská mestská časť Dúbravka plánuje obnovu a vytvorenie oddychovej zážitkovej promenády. Nová pešia zóna má viesť od AB Restaurant na ulici M. Sch. Trnavského smerom k Domu služieb. více:

Do Bavorska pre víťazstvo! 3.9.2016

Minulí víkend 27. a 28. augusta sa konali medzinárodné bavorské majstrovstvá a finále bavorskej inlinovej serie a Patrick Stimpfle bol opäť pri tom. Vďaka priebežnému prvému miestu v celkovom poradí Bavorského inlinového pohára a veľkému bodovému odstupu mohol Patrick nastúpiť na štart pretekov v pokojnej nálade. V… více:

Inline slalom v Chammünsteri 31.8.2016

V sobotu a v nedeľu o sa v Chammünsteri konali nemecké majstrovstvá v inline slalome a v obrovskom slalome, do ktorých o sebe kvalifikoval aj Patrick Stimpfle Z tímov DJK RG Wertachtal. V týchto pretekoch štartovali Iba kvalifikovaní najlepší nemeckí inline jazdci, vrátane doterajšieho najlepšieho pretekára Svetového pohára v… více:

Moravská inline tour v ​​Šali 30.8.2016

V sobotu 27.8.2016 sa v ​​Šali konal tretí pretek Moravskej inline tour. Pretek bol taktiež VI. okolo Slovenského inline pohára. Poďme sa spoločne pozrieť na to ako to všetko prebiehalo. Na štarte sa zišla necelá stovka korčuliarov, ktorí medzi sebou súťažili v týchto kategóriách: Hobby deti do 6 rokov - pretek na 1100 m… více:

prejsť do archívu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

ANKETY

polls

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Prihlásiť k odberu noviniek:  • Futbalový sen