NOVINKY

TEMPISH s.r.o. v roku 2017 definitívne skončí s predajom pod značkou TEMPISH v hypermárketoch. 7.2.2017

Už pred 8 rokmi sa rozhodlo, že sa značka TEMPISH začne postupne sťahovať z hypermarketov po celej Európe. S hypermarketmi začala firma TEMPISH s.r.o. spolupracovať už pri otvorení prvého hypermarketu v ČR, ktorým bol GLOBUS v Brne, v roku 1996. Nasledoval veľký rozmach hypermarketov ako v ČR, tak v okolitých štátoch. Firma… více:

Brankárska maska HERO na florbal 25.11.2016

Profesionálna brankárska maska   HERO  je v prevedení SENIOR. Maska je vyrobená z mimoriadne odolného ABS plastu určená pro potreby súťažiacich a profesionálních hráčov. Je certifikovaná IFF. Nové anatomické polstrovanie bandážou na báze PE s nastaviteľnou ochranou brady. Čelo sa opiera o vymeniteľný savý pásik z… více:

Dámske korčule GIULIA 24.11.2016

Dámske korčule  GIULIA  patria medzi najkvalitnejšie korčule zn.TEMPISH, sú určené pre náročného zákazníka. Topánka korčule je z kvalitného syntetického materiálu na báze PU s efektnou povrchovou úpravou 3D, ktorý dodává topánke punc exkluzivity. Krasokorčuľa má pevný skelet s anatomickým tvarovaním v oblasti… více:

Hokejové korčule TEMPISH REVO RSX 23.11.2016

Hokejový komplet REVO RSX je určený pre aktínych hokejových hráčov stredných a vyšších súťaží. Topánka je vyrobená z veľmi odolného tvrdého termoplastu CYBER 385. Celý skelet topánky je anatomicky natvarovaný z jedného kusa. Použitá technológia a materiály prinášajú hráčom podstatne lepší komfort, zvýšenú… více:

Multifunkčná šátka ZADARMO! 14.11.2016

Od pondelka 14. novembra štartuje akcia, kedy pri kúpe zimných korčúľ TEMPISH od nás dostanete multifunkčnú šatku UNIVERSE v hodnote 6,6 € zadarmo ako Vianočný darček. Šatka UNIVERSE je skutočne zaujímavý produkt, ktorý sa dá nosiť naozaj mnohými spôsobmi a najmä v chladných zimných mesiacoch ho využije naozaj každý. více:

prejsť do archívu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

ANKETY

polls

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Prihlásiť k odberu noviniek:  • Futbalový sen