DAVID LEMANS
GOGO

NOVINKY

MČR NAPAJEDLA 30.5.2016

V sobotu 28.5.2016 sa v Napajedlách (Zlínsky kraj) konali preteky na inline korčuliach, v ktorých sa predstavili malé deti a začiatočníci, ale aj českí reprezentanti inline speedskatingu. V moravskom mestečku sa teda zišlo niečo málo cez 200 korčuliarov z rôznych vekových kategórií a súťažili medzi sebou v pretekoch s rôznou… více:

TEMPISH INLINE V KLETTWITZI 18.5.2016

V nedeľu 15.5.2016 prebehli ďalšie preteky seriálu Mittledeutscher skating cup, teda stredonemeckého pohára v korčuľovaní a to v Klettwitzi na testovacom cestnom okruhov DEKRA Test-ovál, približne 60 km severne od Drážďan. Test-ovál ponúka korčuliarom hladký asfalt, nie je tu žiadne stúpanie či klesanie, žiadne prudké… více:

Tím IHC TEMPISH OLOMOUC úvode sezóny zvládol 2.5.2016

Prvé tri stretnutia inline hokejovej STILMAT extraligy zvládli olomouckí hokejisti na výbornú. Získali celkom 9 bodov a v tabuľke im patrí 3. priečka. Chalani začali výborne, len tak ďalej! více:

Memoriál Karla Rachůnka a Pavla Demitru 26.4.2016

Inline hokejisti IHC TEMPISH Olomouc sa cez víkend zúčastnili inlinového turnaja "Memoriál Karla Rachůnka a Pavla Demitru", pod záštitou ČAILH na zimnom štadióne Brumov - Bylnice. více:

14.SPREEWALD MARATHON 20.4.2016

V piatok a cez víkend 15. - 17. 4. 2016 sa konali ďalšie preteky v inline korčuľovaní, ktorých sa mohol zúčastniť v podstate každý milovník tohto športu a to ako hobby korčuliar tak profesionálny pr etekár, čo dokazuje aj účasť napr. Claudie Pechstein či Tiny Struver.  Ako názov napovedá, miestom konania bolo Nemecko… více:

prejsť do archívu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

ANKETY

polls

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Prihlásiť k odberu noviniek:  • Futbalový sen