DAVID LEMANS
GOGO

NOVINKY

Cyklisti budú môcť jazdiť cez rieku Nitra cyklolávkou 13.6.2016

NITRA 11. júna (WebNoviny.sk) – Cyklisti v Nitre budú môcť jazdiť cez rieku Nitra cyklolávkou. Spojí Wilsonovo nábrežie s Nábrežím mládeže pri Slovenskej poľnohospodárskej univerzite. V súčasnosti sa pripravuje projektová dokumentácia. Realitou by mala byť na budúci rok. více:

Baťov mrakodrap pokorený - TEMPISH RUN-UP 2016 7.6.2016

Séria pretekov behu do schodov Run-Up zavítal v sobotu 4. júna do Zlína. Vybehnúť budovu 21, ktorá je v Zlíne známa ako Baťov mrakodrap, sa pokúsilo 120 dospelých a skoro 40 detí. Počasie sa vydarilo a pretekári mali optimálne podmienky na zdolanie 358 schodov čo je slušná porcia 16-poschodového mrakodrapu.              … více:

1. SC TEMPISH VÍTKOVICE 6.6.2016

Máme nového, silného partnera! Značka TEMPISH sa od nasledujúcej sezóny spája s extraligovým florbalovým klubom 1. SC VÍTKOVICE. Vítkovický florbalisti patria k najúspešnejším a najväčším florbalovým klubom v Česku. Pevne veríme, že toto významné partnerstvo posunie výrazne v pred obe strany! TAKŽE 1. SC TEMPISH… více:

MČR NAPAJEDLA 30.5.2016

V sobotu 28.5.2016 sa v Napajedlách (Zlínsky kraj) konali preteky na inline korčuliach, v ktorých sa predstavili malé deti a začiatočníci, ale aj českí reprezentanti inline speedskatingu. V moravskom mestečku sa teda zišlo niečo málo cez 200 korčuliarov z rôznych vekových kategórií a súťažili medzi sebou v pretekoch s rôznou… více:

TEMPISH INLINE V KLETTWITZI 18.5.2016

V nedeľu 15.5.2016 prebehli ďalšie preteky seriálu Mittledeutscher skating cup, teda stredonemeckého pohára v korčuľovaní a to v Klettwitzi na testovacom cestnom okruhov DEKRA Test-ovál, približne 60 km severne od Drážďan. Test-ovál ponúka korčuliarom hladký asfalt, nie je tu žiadne stúpanie či klesanie, žiadne prudké… více:

prejsť do archívu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

ANKETY

polls

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Prihlásiť k odberu noviniek:  • Futbalový sen