DAVID LEMANS
GOGO

NOVINKY

Do Bavorska pre víťazstvo! 3.9.2016

Minulí víkend 27. a 28. augusta sa konali medzinárodné bavorské majstrovstvá a finále bavorskej inlinovej serie a Patrick Stimpfle bol opäť pri tom. Vďaka priebežnému prvému miestu v celkovom poradí Bavorského inlinového pohára a veľkému bodovému odstupu mohol Patrick nastúpiť na štart pretekov v pokojnej nálade. V… více:

Inline slalom v Chammünsteri 31.8.2016

V sobotu a v nedeľu o sa v Chammünsteri konali nemecké majstrovstvá v inline slalome a v obrovskom slalome, do ktorých o sebe kvalifikoval aj Patrick Stimpfle Z tímov DJK RG Wertachtal. V týchto pretekoch štartovali Iba kvalifikovaní najlepší nemeckí inline jazdci, vrátane doterajšieho najlepšieho pretekára Svetového pohára v… více:

Moravská inline tour v ​​Šali 30.8.2016

V sobotu 27.8.2016 sa v ​​Šali konal tretí pretek Moravskej inline tour. Pretek bol taktiež VI. okolo Slovenského inline pohára. Poďme sa spoločne pozrieť na to ako to všetko prebiehalo. Na štarte sa zišla necelá stovka korčuliarov, ktorí medzi sebou súťažili v týchto kategóriách: Hobby deti do 6 rokov - pretek na 1100 m… více:

Cyklotrasy v okolí Bystrice, ktoré sa oplatí vyskúšať 16.8.2016

V okolí Banskej Bystrice nie je núdza o krásne túry. Každý predsa vie, že sa nachádzame v nádhernom lone prírody a turisti náš kraj vyhľadávajú aj práve kvôli prírode a možnostiam, ktoré ukrýva. V okolí Banskej Bystrice nenájdeme len množstvo turistických chodníkov, ale aj kilometre cyklotrás. Prinášam vám šesť… více:

Prvá tohtoročná bratislava inline 28.7.2016

Nová sezóna vyhlásených bratislavských nočných jázd odštartovala minuli piatok vo veľkom štýle. Nič však nebolo isté - 13. ročník veľmi obľúbeného podujatia bol do poslednej chvíle v ohrození. Avšak vďaka skvelej práci organizátorov a podpore sponzorov budú korčuliari brázdiť bratislavské ulice aj tento rok. více:

prejsť do archívu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

ANKETY

polls

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Prihlásiť k odberu noviniek:  • Futbalový sen